Gnejs.pl

Opinie klientów

Od wielu lat korzystam z usług firmy kamieniarskiej GNEJS i mogę z pełną odpowiedzialnościa polecić każdemu to miejsce. Jakość i ceny są... co tu mówić - bardzo atrakcyjne.
 

Beata Niemczewska / Nakło nad Notecią

Historia firmy GNEJS

Firma GNEJS powstała w 1970 roku jako jedna z pierwszych na rynku kamieniarskim w naszym kraju. Wykonujemy nagrobki i elementy budowlane z kilkuset rodzajów granitów krajowych i importowanych w pełnej gamie kolorystycznej. Nagrobki realizujemy wykorzystując obszerny wachlarz gotowych wzorów, jak również według indywidualnych zamówień. Z elementów budowlanych polecamy parapety, okładziny schodów, blaty kuchenne oraz posadzki. Ponadto oferujemy duży wybór płyt surowych i polerowanych.

Dzięki nowoczesnym maszynom do obróbki kamieni, które posiadamy, oraz szerokiemu zapleczu wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjne ceny, oraz zagwarantować najwyższą jakość naszych wyrobów. Wiedza nabyta w ciągu kilkudziesięciu lat prowadzenia działalności kamieniarskiej, pozwala nam skutecznie spełniać wszelkie wymogi stawiane przez naszych Klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i jego zastosowania.